Матеріально-технічне забезпечення

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 176»

ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

_________________________________________________________________

вул. Прохорова,89, м. Дніпро, 49115, тел..099-262-42-33,e-mail: [email protected]

ВІДОМОСТІ

про кількісні та якісні показники матеріально-технічного забезпечення дошкільної освітньої діяльності, необхідної

для виконання вимог  Державного стандарту

дошкільної освіти відповідного рівня

Обладнання та оснащення навчально-виховного процесу у КЗДО №176 ДМР здійснюється відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», Типового переліку обов’язкового обладнання навчально-наочних посібників та іграшок у дошкільних навчальних закладах, затвердженого наказом МОН України від 11.09.2002 року №509, Методичних рекомендацій щодо підбору і використання іграшок для дітей раннього віку у дошкільних навчальних закладах.

Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №176 Дніпровської міської ради – це пристосований одноповерховий заклад, в якому функціонують 2 групи (1 група раннього віку і 1 група дошкільного віку). Кожна з груп має окремі групові приміщення, які поділені на навчальні, ігрові та спальні зони. Групові кімнати необхідним інвентарем. До складу групової для дітей входять: роздягальня, групова кімната, спальня, туалет з умивальниками та унітазами. В освітніх приміщеннях естетично обладнані ігрові осередки, робота в яких сприяє організації навчально-розвивальної діяльності. Предметно-ігровий простір груп повністю підвладний дітям, не обмежує їх у свободі вибору, є динамічним, варіативним, різноманітним, а саме: куточок книги, центри інтелектуальних, будівельних, сюжетно-рольових ігор, природничо-дослідницькі, в яких зібрані картинки, дидактичні ігри, сюжетні іграшки, дитяча художня та енциклопедична література тощо. Групи забезпечені сучасним дидактичним та програмно-методичним, ілюстративним матеріалами, що дозволяє в основному реалізовувати завдання Базового компонента дошкільної освіти (Державний стандарт дошкільної освіти) та чинних програм. Ігровий матеріал відповідає віковим особливостям дошкільників.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для якісної організації життєдіяльності дітей. Групи естетично оформлені, затишні, впорядковані меблями відповідно до віку дітей, відповідають гігієнічним та санітарним вимогам. Предметно – ігрове середовище сприяє всебічному розвитку вихованців та відповідає вимогам освітніх програм. Ігрові зони обладнані в достатній кількості навчальним та ігровим матеріалом.

Територія КЗДО №176 ДМР має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик з тіньовими навісами та зеленими насадженнями. Майданчики для дітей знаходяться в безпосередній близькості від входу в приміщення.

В КЗДО №176 ДМР працює медичний кабінет, в якому є все необхідне обладнання та медикаменти, що відповідають переліку надання першої медичної допомоги. Медичний кабінет закладу утримується в належному стані і відповідає вимогам оформлення. Є кварцова лампа для проведення профілактики захворювань.

Директор                                                   В.В. Назарова