Шановні батьки!

В інформаційному суспільстві відбувається процес трансформації освітніх технологій: електронне навчання, дистанційне навчання, мережне навчання, навчання за допомогою ІКТ тощо. Це поклало початок SMART-навчанню, яке об’єднує навчальні заклади, викладацький склад та батьківську громадськість для здійснення спільної освітньої діяльності в мережі Інтернет.

При цьому, обмінюючись досвідом або звітуючи, на сайтах закладів та SMART-освіти виставляються фото і відео з фрагментами освітнього процесу за участю ваших дітей. А для цього педагогам необхідно мати дозвіл обох батьків. В разі, якщо один з батьків дитини згоди не надає, фрагменти занять за участю цієї дитини до матеріалів звітування в мережі Інтернет (на будь-яких сайтах) обирати забороняється.

Просимо усіх вас прийняти участь в опитуванні щодо дозволу висвітлювати в Інтернет-мережі фото- і відео- фрагментів освітнього процесу за участю ваших дітей.