Організація освітньої діяльності у формі дистанційного навчання.

Враховуючи реалії  тотальної невизначеності, спираючись  на сьогодення у нашому закладі освітній процес вибудовується дистанційно із урахуванням специфіки індивідуальної роботи, керованої вихователем, самостійної діяльності дітей та обов’язковою організацією психолого-педагогічного супроводу всіх учасників освітнього процесу. Робота проводиться згідно річного плану роботи та  індивідуальних планів вихователів під час дії правового режиму воєнного стану, календарного планування, які, створюють умови для самовираження, прояву самореалізації, індивідуальності як самого працівника, так і кожної дитини.

Складений графік проведення вихователями синхронного та асинхронного  навчання на освітніх платформа ZOOM і Classroom. Заняття знімаються на відео та монтуються в програмі InShot (заняття зберігаються на гул Диску). Завдання, мета, назви тематичних тижнів, матеріал  до пам'ятних дат, консультації, рекомендації, пам’ятки для батьків і вихователів тощо висловлюються в соціальних мережах, а також там висвітлює свій матеріал старша медична сестра. Вихователі Назарова В.В. і Мізевич Л.В. підготували і розмістили власні дидактичні матеріали на YouTube каналі закладу. Особливу увагу звертаємо на формування соціально-громадянської компетенції дітей, а саме:

• з метою відчуття в собі гордого «Я-українець(ка) і Україна понад усе!» провели такі заходи в дистанційному режимі:
  • флешмоби: «З Україною в серці», «Діти України за єдину Україну» заходи приурочені до Дня Соборності України тощо.
  • ерудит-шоу «Наші обереги»;
  • вікторину «Чи знаєш ти Україну?»;
  • оформили дидактичні ігри : «Моя Україна», «Впізнай українця» тощо. Мовленнєва  вправа «Українці».

Також  велику увагу приділяємо психологічному стану, безпеці життєдіяльності дітей, зокрема навичок безпечної поведінки під час війни, а саме:

• провели тиждень безпеки життєдіяльності дитини;
  • підготували пам’ятки про формування стресостійкості в умовах невизначеності;
  • підготували консультації: «Як зробити свій дім безпечним для дітей», «Адаптація дитини до перебування ЗДО в сьогоднішніх умовах» тощо;
  • працюємо над створенням куточку-музею війни.