Організація роботи з батьками.

Налагодження комунікацій, партнерської взаємодії між батьками та педагогічним колективом одне із пріоритетних завдань нашого закладу зараз, під час дії правого режиму воєнного стану.

Враховуючи це, продовжуємо постійно вивчати потреби і запити батьків про надання освітніх послуг для подальшого планування індивідуальної освітньої траєкторії дітей  дошкільного віку за допомогою онлайн режиму.

Після опитування, анкетування з батьками і дітьми складаємо модель партнерської взаємодії із сім’єю, коректуючи річний план роботи.

У додатку Viber  створена група вихователів і батьків для вирішення повсякденних питань з організації життєдіяльності малят. В цій групі вихователі надають батькам голосові та текстові повідомлення щодо значущості дистанційних занять, поради батькам як працювати з дітьми використовуючи надісланий матеріал, проводять коротке опитування. В телефонному режимі з’ясовуємо настрій, емоційний стан сім’ї, залучення дітей до он лайн занять. YouTube канал де батьки можуть переглянути відео заняття за плейлистом . KlassRoom, де вихователі кожного, дня згідно розкладу, викладають заняття, роблять до нього дописи та опитування для батьків з метою встановлення рівня знань дітей за темою.

З метою ефективності проведенні діагностики дітей через опитування батьків в соціальній мережі Viber готуються матеріали на допомогу батькам для роз’яснення як продіагностувати дитину. На платформі ZOOM  два рази на тиждень проводяться синхронні навчання з дітьми . Також на цій платформі провели перші батьківські збори під девізом : «Ми – з вами. Ви – з нами. І всі ми – разом!». Батьків ненав’язливо долучаємо до навчального процесу, а саме:

• до роботи по закріпленню знань дітей (бесіди, рекомендації, придбання дидактичного матеріалу);
  • формування розвивального середовища, фотозон тощо;
  • залучаються до конкурсів-виставок на кращу сумісну роботу дітей та батьків відповідно річного плану з врученням грамот батькам і дітям за призові місця, а саме: «Осінні данмали», «Зима іде - свята веде»  тощо;
  • залучаються до всіх проектів, акцій, які проводяться з закладі, а саме:
  • до дня волонтера була організована акція: збір подарунків під гаслом «Дід Мороз для дітей з де окупованих територій»(була відправлена посилка в Київ  з подарунками, солодощами, канцтоварами);

акція, яка пройшла у нас  з 13 по 16 вересня, була присвячена до Дня знань. Метою акції був збір коштів для ЗСУ. Всі бажаючі були сфотографовані в яскравій зоні. Зібрані кошти, в сумі 2650 грн. були передані волонтеру Боєвій Юлії, дружині військового, на гумові чоботи для підрозділу, в якому її чоловік захищає нашу Україну;

акція «У нашому садочку, як у віночку»;

• провели тиждень української писемності та мови з 07.11-11.11.22р. на тему: «І прекрасна, і чудова  наша рідна мова»;
  • тиждень БЖД з 14.11.-18.11.22р. на тему «Життя ми маємо – за нього відповідаємо»;
  • оформили відео презентацію «Зворотній зв'язок».

Завели журнали для моніторингу відвідування дітьми онлайн занять, та дітей, які виїхали за межі нашої області(двоє дітей в Англії, з якими підтримуємо зв'язок)