Сторінка музкерівника

Картинки по запросу клипарт цветов украина

Буде наша Україна,

Ненька калинова,

Буде пісня солов,їна -

ніжна, світанкова.

Через музичні заняття, свята ми виховуємо любов до своєї країни, до рідного дому, дитячому садку, рідній вулиці, до свого селища, любов і повагу до українського народу. Великі можливості морально-патріотичного впливу полягають в народній музиці. Тому залучаючи дітей до музичної спадщини свого народу, ми виховуємо в них почуття патріотизму.

Музика та трудове виховання

При ознайомленні з працею дорослих, у дітей пробуджується почуття поваги до працьовитої людини, бережливе ставлення до результатів його праці, виникає бажання бути схожими на кращих людей, наслідувати їм в праці і поведінці.

Праця сприяє розвитку розумових і фізичних можливостей дітей, їх естетичних і моральних почуттів.

І наше завдання виховувати у них позитивно - емоційне ставлення до будь-якого виду праці і для цього створити такі умови, які забезпечать формування у дітей звички до праці, працьовитості.

Яка ж роль музики в цьому процесі?

Роль музики у вихованні дошкільника своєрідна. Не можна навчити людину працювати, слухаючи музику, і тим не менш, саме з її допомогою можна викликати у дітей інтерес до праці, бажання бути схожими на тих, хто працює, виховує бажання зрозуміти важливість і суспільну значущість праці людей. ця тема широко представлена в репертуарі піснями про працю дорослих, їх професій.

У музичних іграх діти можуть бути шоферами і садівниками, будівельниками, скульптурами, художниками, космонавтами, лікарями та кухарями. Вона допоможе веселіше, цікавіше організувати гру на правила вуличного руху.

Ми знайомимо з життям і творчістю композиторів, з іншими музичними професіями (диригент, музикант, співачка, балерина).

Під музику фізична праця стає легше і приємніше. Її корисно використовувати під час колективного прибирання групової кімнати, під час ручної праці, праці на ділянці. Діти можуть потихеньку підспівувати дорослому. Звичайно, це можливо в тих випадках, коли не йде пряме навчання трудових дій.

Музика підкреслює естетичну                           сторону праці, його ритм, що завжди                       приваблює дітей, сприяє вихованню в                  них інтересу і поваги до людей різних                   професій.

"Детский сад 14" (Избербаш) " Общие сведения о деятельности

Різдво Христове - Весёлого рождества

одне з найвеличніших свят і чи не найбагатше за

розмаїтістю народних обрядів.

Красиво й велично святкується Різдво на Україні.

Починається воно 6 січня святвечором, до якого родина

готується протягом тижня. Ввечері, коли зійде перша

зоря, сідають вечеряти. За вечерею збирається вся

родина. Таке родинне зібрання є символом домашнього

вогнища, благополуччя, згуртованості. Цього вечора діти

несуть дідусеві та бабусі, своїм хрещеним батькам святу

вечерю та коляду.

Личный дневник Оксана на 24open.ru. Бесплатные блоги на 24open.ru!        ангелы дети - Ангелы - - Красивые gif анимашки, фотографии, смайлы, фотки на аву - Скачать бесплатно картинки, анимации, фотки,            Личный дневник Оксана на 24open.ru. Бесплатные блоги на 24op…

Коляда

1. Коляда прийшла в село, все довколо ожило!

Чути гомін, чути сміх, веселково грає сніг!

Приспів: Коляд, коляд, колядниця! З неба сяє нам Зірниця!

З святом вас вітаємо, пісню заспіваємо!

2. В цю Різдвяну ніч чудову українці знову й знову

Хвалять Бога, Зірку носять, заспівати коляд просять.

Приспів.

3. Сяй-но, Зіронько, повсюди! Хай Христа прославлять люди!

Хай радіють дім, родина, разом з нами - Україна!

Приспів.

Душой и сердцем в Камышине - Страница 139

«Серед усіх мов одна лише музика

об’єднує несумісні визначення і є одночасно і

поясненною, і неперекладною, що робить

музику вищою загадкою наук про людину»

Клод Леві-Стросс

Музика – терени інтеграції

Інтеграція є однією з найперспективніших інновацій, яка здатна розв’язати

чисельні проблеми сучасної системи освіти. Взаємопроникнення різнорідних

елементів у єдине ціле освітнього процесу дає змогу показати дітям навколишню дійсність в усьому розмаїтті, сприяє формуванню цілісної картини світу в дитячій свідомості на доступному їй рівні. Інтеграція змісту і форм навчання розширює варіативність і гнучкість організації музичного розвитку дошкільників.

Побудоване на інтегрованій основі музичне заняття дає змогу якісно розв,язувати завдання навчання і виховання дітей, а саме:

•     Допомагає встановлювати зв’язки між різними предметами, сприяє розвитку спостережливості та здатності узагальнювати;
  •     Забезпечує емоційний і розумовий розвиток дітей;
  •     Поглиблює знання і одночасно дає змогу безпосередньо застосовувати їх у

реальних умовах;

•     Активізує пізнавальну діяльність і творчу ініціативність дітей із урахуванням їхніх здібностей, інтересів і потреб;
  •     Формує особистісні якості, які максимально налаштовують на гармонійний зв׳язок із природнім і соціальним середовищем;
  •     Знімає психічне напруження і втому, породжує позитивний емоційний заряд.

Музика, яка за своєю складною природою організації і сприймання звукової

матерії наділена властивістю перетинатися із життям, наукою, суміжними

видами мистецтва, закономірно відкриває простір для інтеграції.