Картинки по запросу кліпарт картинка фізкерівник

Моніторинг якості освіти

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 14.12.2011 №1283 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу якості освіти», регіональної моделі моніторингу якості дошкільної освіти у дошкільному закладі річного плану роботи ДНЗ на 2019-2020 навчальний рік проводиться  моніторинг якості, освіти.

Оцінка досягнень проводилась за рівнями:
 - Високий - показник проявляється повною мірою, дитина має глибокі системні знання та практичні вміння;
- Достатній - показник проявляється частково й ситуативно, дитина має достатні, але не глибокі знання, чекає підтримки   від дорослого;
- Середній - показник проявляється вкрай рідко, знання та практичні вміння дуже обмежені та безсистемні;
- Низький - повна відсутність прояву, відсутність знань та практичних вмінь.

Головна мета такої системи оцінювання досягнень дитини - визначити, чи є поступальні зміни в розвитку однієї конкретної дитини впродовж цілого року. Результати досягнень дітей дали змогу зорієнтувати педагога у сильних і слабких сторонах розвитку кожної дитини, доборі засобів оптимізації цього процесу, шляхів індивідуальної роботи з нею. Результати рівнів засвоєння програмового матеріалу з дітьми всіх вікових груп узагальнені, зроблені відповідні висновки та рекомендації до кожної з них.
       Підводячи підсумки освітнього процесу в ДНЗ за 2019 -2020 рік, можна стверджувати, що педагогічним колективом проведена значна робота щодо вдосконалення освітнього процесу.

Проте треба відмітити такі недоліки:
       1. Недоліки в плануванні. Недосконалі прийоми та методи подання матеріалу. Відсутній диференційний підхід щодо підбору завдань, недостатня увага індивідуальна.
       2. Не було проведене психологічне дослідження індивідуальні особливостей дітей в інтелектуальному і особистісному розвитку.
       3. Потребує оптимізації робота психолога з батьками, вихователями, спрямована на розвиток та корекцію психічних процесів, емоційно- особистісну, комунікативну та мотиваційну сфери.