Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти

- Базовий компонент дошкільної освіти

Комплексні програми

–      «Я у Світі», програма розвитку дитини дошкільного віку (наук. кер. - Кононко О. Л.). - нова редакція 2014 року; (частина 1), (частина 2)

–     «Впевнений старт», програма розвитку дітей старшого дошкільного віку (нова редакція);

Парціальна програма

–     "Вчимося жити разом"з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років  Піроженко Т.О., Хартман О.Ю.

–     Україна - моя Батьківщина. Програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку/Каплуновська О.М., Кичата І.І., Палець Ю.М., за науковою редакцією Рейпольської О.Д.

–      «Англійська мова для дітей дошкільного віку», програма та методичні рекомендації (заг. ред - Низковська О. В., авт. - Кулікова І. А., Шкваріна Т.М.)

–     «Скарбниця моралі», програма з морального виховання дітей дошкільного віку (авт. - Лохвицька Л.В.);

–      «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров ’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років (авт. - Лохвицька Л. В.);

«Казкова фізкультура», програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (авт. - Єфименко М. М.);